Sesje indywidualne

Klucze podświadomości

Ile razy słyszałeś, że umysł w 95% czasu korzysta z podświadomości.
Ile razy widziałeś grafikę przedstawiającą górę lodową,
której jedynie niewielki wierzchołek unosi się nad lustrem wody,
natomiast ogromna jej całość, zanurzona jest pod jej powierzchnią?
A ile razy tak naprawdę zastanowiłeś się co ta informacja faktycznie oznacza i jaki jest jej wpływ na Twoje życie?

Umysł podświadomy

Umysł podświadomy to jak ogromnej pojemności dysk twardy, w którym zapisane są wszystkie Twoje doświadczenia, przeżycia, system wartości, przekonania oraz wierzenia. Magazyn, który ma bezpośredni wpływ na każdy, nawet najmniejszy aspekt Twojego życia. To jakie masz wyobrażenie o sobie, jak bardzo w siebie wierzysz, w jaki sposób postrzegasz świat, jak odnajdujesz się w pracy i relacjach z innymi ludźmi, to wszystko wynika z przekonań zapisanych w tym obszarze.

Przetwarzający średnio 40 milionów bitów informacji na sekundę, umysł podświadomy, nie tylko na bieżąco monitoruje wszystkie, utrzymujące Cię przy życiu procesy ale również determinuje każde zachowanie, nawyk czy reakcję. Właśnie dlatego nie musisz dwa razy uczyć się chodzić, mówić czy jeździć na rowerze. Nie musisz też wkładać dłoni w płomień aby przekonać się jaki będzie efekt.

Ale czy wiesz, że Twoja podświadomość bezpośrednio wpływa na to jakie masz życie, czego w nim doświadczasz i jakie sytuacje do siebie przyciągasz? Brak wiary w siebie przejawiający się myślami „na pewno sobie nie poradzę” lub „to się nie uda”, zablokują Ci drogę do wymarzonej pracy czy wyruszenia w podróż życia. Błędne przekonania dotyczące pieniędzy „uczciwie nikt nie zarobił” lub „pieniądze śmierdzą”, spowoduje że zawsze będzie Ci ich brakować. A jeśli przez całe życie powtarzasz, że nie zasługujesz na miłość lub że prawdziwa miłość nie istnieje, to również jej nie doświadczysz! Tak działają przekonania, niezależnie od tego czy jesteśmy ich świadomi czy też nie.
Zdecydowana większość z nich pochodzi z okresu dzieciństwa, w którym umysł dziecka rejestruje wszystkie przekazywane mu informacje – „Nie płacz, nie jesteś babą”, „Bądź grzeczna, jak Ty się zachowujesz, usiądź prosto”, „Co to za ocena? Jesteś beznadziejna”, „Nawet jednej rzeczy nie potrafisz zrobić dobrze”.

Zapisane w podświadomości przekonania mogą wspierać Cię w działaniu, prowadzić do sukcesu czy obfitości. Lecz mogą również mogą działać destrukcyjnie sprawiając, że stracisz spontaniczną radość i ekscytację życiem, praca stanie się przymusem a dni zaczną się z sobą zlewać, tworząc codzienną monotonię.W jaki więc sposób doświadczyć pozytywnej zmiany w swoim życiu? Przez zmianę swoich przekonań.
Zmieniając swoje przekonania zmieniasz swoje życie.

Sesje indywidualne

Zaufaj i odpuść. Pozwól się poprowadzić. Daleko poza granice umysłu analitycznego, definicji i zasad. Pozwól poprowadzić się sercu i jego mądrości. Zanurkuj w głębokie, wyparte zapisy podświadomości, uwalniając zablokowane w nich emocje oraz energię. Dotknij miejsc, które bolą i ranią, uwolnij z nich poczucie winy, smutek i żal. Poczuj wewnętrzne źródło własnej mocy.

Zapraszam Cię na indywidualne, prowadzone w bezpiecznej przestrzeni sesje, w czasie których nawiążesz kontakt ze swoją podświadomością oraz zamienisz ograniczające Cię przekonania na takie, które będą Cię wspierać i służyć.

Już pojedyncza sesja da Ci szansę uwolnić się od bagażu, który nosisz przez całe swoje życie a często związanego z poczuciem braku, lęku, strachu, winy, niskiej samooceny czy monotonii – zapisów sabotujących Twoje życie. Nabierzesz dystansu do trudnych doświadczeń, które wydarzyły się w Twoim życiu, a które nadal są mocno żywe. I co najpiękniejsze, to otworzysz się na potencjał, który w Tobie drzemie. Nowe przekonania zmieniając Twoje życie pozwolą Ci dostrzec nowe możliwości. Odnajdziesz też w sobie odwagę do realizacji odkładanych wcześniej marzeń i planów. Zauważysz, że masz realny wpływ na każdy aspekt swojego życia.
Odkryjesz, że cała mądrość jest i zawsze była w Tobie.

Czego możesz doświadczyć w trakcie i po sesji?
 • pozbyć się ograniczających, podświadomych wierzeń i przekonań
 • uwolnić się od traum oraz fobii
 • uwolnić się od bólu przeszłości
 • przetransformować trudne doświadczenia życiowe
 • nabrać dystansu do trudnych emocji – poczucia winy, żalu, złości, gniewu
 • zamienić destrukcyjne zachowania w związkach
 • odnaleźć wewnętrzny spokój i radość życia
 • otworzyć się na szeroko rozumianą obfitość
 • odzyskać pewność i wiarę w siebie
 • poczuć odwagę i możliwości do realizacji marzeń
 • odblokować własny potencjał
 • zobaczyć szerszą perspektywę życiowych wyzwań
 • oraz wiele innych, do których w trakcie sesji poprowadzi Cię podświadomość

Opinie na temat sesji

Pytania i odpowiedzi

Kto może skorzystać z sesji?

Sesja przewidziana jest dla osób pragnących i gotowych doświadczyć zmian w swoim życiu, zachowaniu, otoczeniu. Jest dla osób, które przez zerwanie ze starymi przekonaniami, nawykami, zwyczajami czy trudną przeszłością, chcą otworzyć się na nowe możliwości, odblokować wewnętrzny potencjał, odnaleźć entuzjazm życia. Sesja wzywa do wkroczenia w osobistą moc oraz skonfrontowania się z tym, przed czym być może uciekaliśmy przez długi czas.

W jaki sposób przebiega i ile czasu trwa sesja?

Sesja może przybrać formę spotkania na żywo, spotkania on-line (widzimy się przez kamerę) bądź rozmowy telefonicznej. Wszystkie z nich są tak samo skuteczne i tylko od Ciebie zależy, która forma jest dla Ciebie najbardziej komfortowa. Każda z nich oferuje Ci możliwość zmiany podświadomych przekonań, uwolnienia się od traum, lęku, trudnych emocji, poczucia winy bądź odnalezienia i aktywacji potencjału.


Nie ma ściśle określonej długości sesji i nigdzie w trakcie jej trwania się nie spieszymy. Czas zależny jest od przebiegu sesji oraz czynionych postępów. Granicznie można przyjąć, że długość mieści się w przedziale 60-150 minut i taki też czas należy dla siebie zarezerwować.

Kiedy odczuję efekty?

Mogą się one pojawić natychmiast bądź też jakiś czas po zakończonej sesji. Jest to zależne od przekonania, z którym pracujesz. Niektóre z nich wymagać będą działania z Twojej strony. Przykładowo, pracując z trudnymi doświadczeniami z przeszłości, emocjami, fobiami czy destrukcyjnym zachowaniem, zmiana może nastąpić natychmiast w trakcie trwania sesji. Jeśli natomiast Twoim celem jest ukończenie maratonu bądź wyruszenie w podróż marzeń wówczas po zakończonej sesji konieczne będzie wykonanie pierwszego kroku. Może to być zakup odpowiednich butów i rozpoczęcie regularnych treningów czy też wybór celu podróży i zakup biletu. Sesje dają Ci możliwość usunięcia blokad, które powstrzymywały Cię przed wdrożeniem ich w życie.

Czy sesja ma formę hipnozy?

Nie. Sesja odbywa się w całkowicie bezpiecznej przestrzeni, w której świadomie doświadczasz piękna, uwolnienia i mocy, towarzyszących wewnętrznej przemianie. To Ty w całości nadajesz kierunek sesji i to Ty posiadasz dostęp do podświadomych zapisów swojej przeszłości.
Moim zadaniem jest poprowadzenie Cię przez proces odkrywana, zachęcając aby zejść do źródła i genezy problemu. Im bardziej sobie zaufasz, tym więcej znajdziesz. Dbam również o to aby stworzone przez Ciebie, nowe przekonania, zostały trwale wpisane w obszar podświadomości.

Waham się przed podjęciem decyzji. Czy możesz mi w tym pomóc?

Ostateczna decyzja zawsze należeć będzie wyłącznie do Ciebie. Chętnie jednak zaproszę Cię na wstępną, bezpłatną rozmowę. W trakcie jej trwania poznasz odpowiedzi na swoje pytania oraz zadecydujesz czy indywidualna sesja jest dla Ciebie.

Na rozmowę wstępną możesz się umówić klikając podany odnośnik oraz wybierając odpowiednią dla Ciebie datę.

Jestem zdainteresowany/a. Jak mogę zacząć?

Cieszę się, że mój program Cię zainteresował i jesteś gotowy/a na doświadczenie zmian w swoim życiu.

Poniżej możesz wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Skorzystać możesz z pojedynczej sesji bądź też pakietu 3 sesji. Jeżeli po ich zakończeniu poczujesz chęć kontynuacji naszych spotkań wówczas przedstawię dla Ciebie indywidualną ofertę. 

Wybierz opcję dla siebie

Pojedyncza sesja

1000

Pakiet 3 sesji

2500


Success message!
Warning message!
Error message!